Loading
| כניסת מטפלים | צור קשר|About Iapp
מכון מפרשים, המכללה האקדמית ת"א-יפו, שמחים להזמינכם ליום עיון: מגשר וקשר לאינטגרציה מאחדת - פסיכואנליזה התייחסותית ו"הגל השלישי" בCBT אנו שמחים לפרוש בפניכם את תוכנית לימודי ההמשך של מרכז ויניקוט לשנת הלימודים תשע"ח.
פרטים נוספים >>
בית הספר לפסיכותרפיה של מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית ההרשמה בעיצומה למחזור ד' של המסלול ללימודים מתקדמים 'לקרוא את ביון' נותרו מקומות ספורים בתכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה בגישה דינאמיתבמהלך חודש יוני מתקיימים ראיונות הקבלה לתכניו
פרטים נוספים >>
נמשכת ההרשמה ללימודי פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית אוניברסיטת תל אביב שנה"ל תשע"ח. ניהול אקדמי: אבי שרוף ויונית שולמן התכנית מתקיימת במסגרת היחידה ללימודי המשך והשתלמויות, ביה"ס לעבודה סוציאלית לפרטים נוספים המשיכו בקריאה
פרטים נוספים >>
לעמותה לילדים בסיכון דרושים אנשי טיפול הצטרפו לעמותה לילדים בסיכון המובילה את תחום הטיפול באוטיזם בגיל הרך
פרטים נוספים >>
נמשכת ההרשמה לתכניות הלימוד בפסיכותרפיה פסיכואנליטית לשנת הלימודים תשע”ח
פרטים נוספים >>
מפגשים בצוותא 2017 עיר בעין הסערה: ערב עם אורי רוזנווקס ואיל בלחסן, יוצרי הסדרה, "לוד - בין ייאוש לתקווה"
פרטים נוספים >>
תכנית הכשרה תלת-שנתית ללימודי פסיכולוגיית העצמי איגוד ישראלי לפסיכולוגיית העצמי ולחקר הסובייקטיביות פותח מחזור לימודים חדש של תכנית-יסוד להכשרה תלת-שנתית בפסיכותרפיה 2016/17-2018/19
פרטים נוספים >>

נושאי תפקידים באגודה


 
נושאי תפקידים
 
דר' אבן רז - פסיכיאטר ופסיכותרפיסט - יו"ר האגודה
התמחיתי בביה"ח גהה, ואני בוגר התכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת ת"א. עבדתי כפסיכותרפיסט במכון רמת אביב לפסיכותרפיה, וכן במסגרת מכון הקבע של צה"ל. במקביל עסקתי במחקר של הדמייה מוחית תפקודית בבי"ח איכילוב.
עבדתי כרופא בכיר במרפאת המבוגרים וכן במרפאת החרדה בבי"ח שלוותה וכיועץ פסיכיאטרי של רופאי המשפחה בקהילה. כיום עובד בקליניקה פרטית בת"א.
בשנים האחרונות פיתחתי מסגרות לדיון של אנשי מקצוע באינטרנט, אני מנחה מזה כמה שנים את הפורום המקוון של האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, ולאחרונה גם את הפורום החדש של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית. עורך כתב עת באינטרנט לתורת החלומות, והשנה הקמתי את כתב העת המקוון של האגודה הנוכחית, "מרחבים" – המיועד למחשבה פסיכואנליטית. אני מנחה סמינרים לאנשי מקצוע בתחום תורת החלומות (במכון רמת אביב לפסיכותרפיה, ביחידת ההשתלמויות של "מכבי").
הרציתי בכנס החורף של האגודה "בשבח החלום – בסבך החלום" וכן אני משתתף בצוות ההיגוי לתוכנית ימי ה' לשנת 2012 ("על טרנספורמציה בטיפול" ).
אני רואה בפעילות האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בסיס לחשיבה משותפת עם אנשי מקצוע, ואנסה לקדם את השיח בכמה מישורים.
אני מאמין שיש לבנות גשרים בין הגישות הפסיכואנליטיות לבין זרמים קרובים, כמו הזרם היונגיאני וכן גם לגישות מדעיות (כמו הזרם המתחדש של הנוירופסיכואנליזה).
בכוונתי להצטרף לפיתוח ההכשרה המתקיימת באגודה, להעמיק את הקשר של חברי האגודה עם הפעילויות השונות, וליצור הזדמנויות לחברי האגודה לבטא את עצמם במסגרת פעילויות אלו, בעיקר של כתיבה, הוראה והדרכה במסגרת האגודה.
כמו כן בכוונתי לאפשר לאנשי מקצוע נוספים להצטרף, כולל פניה לפסיכיאטרים העוסקים בתחום זה.
 
 
דר' בן אמיתי גלית - פסיכיאטרית ילדים ונוער
עובדת במרפאת ילדים ונוער של המרכז הקהילתי לברה”ן ע”ש פרופ' בריל (רמת חן) ובקליניקה פרטית. יועצת פסיכיאטרית של מרכז החירום והמרכז הקליני של אל"י (האגודה להגנת הילד). התמחיתי בביה"ח הממשלתי נס ציונה, שם המשכתי לעבוד כרופאה בכירה במחלקת ילדים כ6 שנים נוספות לאחר תום ההתמחות. בוגרת החוג לפסיכותראפיה באוניברסיטת ת"א, בוגרת לימודי פסיכותראפיה יונגיאנית של המכון הישראלי לפסיכותראפיה אנליטית. בוגרת לימודי משחק בחול (באוריינטציה יונגיאנית) במסגרת האיגוד לטיפול במשחק בחול, ומרצה בתחום. מתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בת"א (בשנים ראשונות על קו החירום ובליווי נפגעות ובשנים האחרונות כמרצה ויועצת). חוקרת ולומדת את ההשלכות של התעללות בגיל הילדות מכיוונים שונים, מהרובד הנפשי, הבין אישי, סביבתי ועד השלכות נוירו פיזיולוגיות. עברתי השתלמות בת חודשיים במסגרת מלגה בלונדון בטיפול בילדים פוסט טראומטיים, הקמתי בנס ציונה יחידה לטיפול בילדים לאחר התעללות בשיתוף עם עיריית נס ציונה (עבודה משותפת עם השפ"ח והרווחה). פרסמתי מספר מאמרים ומספר פרקים בספרים העוסקים בנושא זה. כיום אני מעורבת בשני פרויקטים מחקריים החוקרים את ההשלכות הרגשיות של פגיעה מינית בילדות ומחקר איכותני בנושא של רה ויקטימיזציה מינית בקרב נשים. חברה בט.ד.י (טראומה ודיסוציאציה ישראל) ושותפה לקבוצת עמיתים המטפלים במצבי דיסוציאציה. בנוסף אני משמשת כחברת ועד האיגוד לפסיכיאטרייה של הילד.

אני רואה בפעילות האגודה לפסיכותראפיה פסיכואנליטית קרקע פורייה לשיח משותף עם אנשי מקצוע, העמקה וצמיחה. תחומי העניין שברצוני לקדמם הינם מפגש עם פסיכותרפיסטים ערביים ושיח משותף על המרחב של הטיפול בהקשר תרבות בארץ. עוד אני מתעניינת בהשפעת המדיה והשינוי התרבותי על ילדים ובני נוער בהקשר לעולמם הפנימי.
 
 
ניצה גילת - פסיכותרפיסטית , אנליטיקאית
מנהלת פרקטיקה פרטית בירושלים, מלמדת ומדריכה. חברה במכון האנליטי היונגיאני בירושלים.
עבדתי שנים רבות בשירות הציבורי עם מגוון רחב של גילאים ואבחנות:בשרות הפסיכולוגי הקהילתי ראש העין; הייתי רכזת הטיפול הקליני בילדים בשרות הפסיכולוגי בלוד; עבודה עם מתבגרים ומבוגרים במרפאה הקהילתית רעננה; רכזת הטיפול הקליני בילדים ומשפחות בשרות הפסיכולוגי בגבעת זאב.
אל מול ההתפצלות של הזרמים והפנייה להסתגרות כתית הייתי רוצה לתרום לאגודה שלנו בשימורה וחיזוקה כמוקד משיכה  חי של אנשי מקצוע ותיקים וצעירים מכל הזרמים הפסיכואנליטיים. לכן  לקחתי על עצמי להיות אחראית על סדרת ההרצאות ימי ה' של האגודה ואף לבנות תשתית לפעילות האגודה ב י ר ו ש ל י ם.
כמו כן הייתי רוצה לתרום לאגודה מענייני הרב בחיבור של החשיבה הפסיכואנליטית אל תכני התרבות והחברה שלנו בכך שקול אנשי הטיפול העוסקים וחותרים אל עומק הנפש, ישמע גם מחוץ לחדר הטיפולים ויעסוק גם בנפש של המקום הזה בו אנו חיים.
 

מר גסטהלטר בעז - פסיכולוג קליני מדריך
בקליניקה הפרטית בצפון הישן בתל אביב אני מטפל בילדים ונוער, עוסק במתן הדרכה הורית ומטפל במבוגרים. במכון טריאסט שריג אני מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה, מנהל את יחידת האבחון וחבר בצוות פסיכולוגיה משפטית העוסק בהערכת מסוגלות הורית. מזה כעשור אני משרת כפסיכולוג במילואים בחיל הים.
לפני כחמש שנים סיימתי את לימודי תכנית הילדים ונוער בה.ל.פ.ב.א. קודם לכן, התמחיתי בבי"ח אברבנאל ובמרפאה לרפואה פסיכולוגית בשניידר וסיימתי לימודי תואר שני באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב.
עוד מתקופת ההתמחות, השתתפתי בערבי ימי חמישי של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית וכן במספר כנסים וימי עיון המזוהים עם הזרם הפסיכואנליטי. מצאתי כי הכנסים מאפשרים למידה ומפגש חוויתי עם אנשי מקצוע הנמנים עם חשיבה התואמת את זהותי המקצועית. עבורי, לקיחת חלק בתפקידים בתחום הניהול והדרכה מזמנים אפשרות לתרום באופן פעיל בועד האגודה, לטובת מפגש קולגיאלי פורה ולהתפתחות השיח והלמידה בתחום הפסיכואנליטי.
בעיניי, ההטרוגניות והאפשרות להבאת עולמות תוכן מגוונים ויצירתיים, מייחדים את פעילויות האגודה. במהלך שנת חברותי בועד האגודה, לקחתי חלק פעיל בישיבות, אשר כוללות דיונים וקבלת החלטות בנוגע לפעילויות המגוונות של האגודה, השתתפתי בצוות ההגוי של הרצאות ימי חמישי, בצוות הגוי המתכנן יום עיון לשנת הפעילות הבאה והצעתי את מועמדותי כגזבר האגודה לשנת הפעילות הבאה.


 
גב' זופניק מונה – פסיכולוגית קלינית בכירה ומדריכה
ההתמחויות העיקריות שלי הם טיפול באוריינטציה פסיכואנליטית עם ילדים, מבוגרים וקבוצות. הדרכתי באופן פרטני וקבוצתי בתחומים האלה במסגרת הקליניקה הפרטית ובמסגרת ציבורית. ניסיון קליני - 19 שנים במכון לפסיכותרפיה ברישפון ושלוחותיה בעבודה פסיכותרפויטית עם מגוון רחב של גילאים ואבחנות. בנוסף הנחיתי קבוצות ילדים, מתבגרים ומבוגרים. קליניקה פרטית מאז 1984 בגישה שמאחדת את התיאוריות של מלאני קליין, ויניקוט ולקאן בעבודה עם ילדים ועם מבוגרים. 4 שנים בעבודה אבחונית וקלינית במחלקה ובמרפאה הפסיכיאטרית בבית-חולים ברזילי באשקלון. שנה במרפאת ילדים בבית חולים שלוותה. השכלה - לימודים בתכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב ולימודי המשך שם. השתתפות בקבוצות קריאה לאורך שנים על לקאן וביון . עמדות אדמיניסטרטיביות – בשנים 1983-1996מקימה ומנהלת את היחידה של טיפול בילדים ובנוער במכון רשפון. אחראית ומדריכה על טסטים במכון. בשנים 1990-1997שותפה ב"מקום הפרוידיאני ביפו" - תפקיד שהיה כלכלי, ניהולי ועסק גם בארגון ותכנון של ימי עיון והרצאות. חברה בוועדה של סכומי טיפול ועבודות גמר בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב. ראש צוות בבחינות התמחות לפסיכולוגיה קלינית. באקדמיה - מרצה , מדריכה ומנחה בקבוצות סטודנטים לפי התיאוריה של ביון. מרצה במגוון נושאים קבוצתיים- כולל ויניקוט, ביון , תכנון קבוצה, ומבוא למודלים קבוצתיים פסיכודינמיים. מדריכה בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב יותר מ-15 שנה. כותבת מאמרים מקצועיים שחלקם התפרסמו בארץ כגון עורכת מדעית בספר "מיניות ואהבה" הוצאת עם עובד, 2002. השתתפתי והנחיתי בימי עיון ובימי חמישי באגודה. בסדנא על קו-הנחיה בקבוצות שנתתי בליסבון ב-2004 בכנס של האגוד האירופי לפסיכותרפיה פסיכואנליטית (EFPP), התרשמתי מהצורך להיות מעורבת יותר בחיבור בין עבודה רצינית בארץ בתחום הפסיכותרפיה הפסיכואנליטית לבין העבודה הנעשית בחו"ל. ברצוני לתרום מזמני ומאנרגיות ניהוליות וצוותיות בתחום בתור חלק מועד האגודה. אני גם מעוניינת לעזור בפיתוח של סקצית ילדים של האגודה.
 

מר צוק יוסי - פסיכולוג קליני מדריך
בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במגמה הקלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. את התמחותי עשיתי במחלקת ילדים במרכז לבריאות הנפש נס-ציונה וב"מכון שלם" בראשל"צ. עבדתי גם 4 שנים בשירות-פסיכולוגי-חינוכי, חלקן במסגרת ההתמחות החינוכית. בוגר התוכנית לפסיכותרפיה של ה.ל.פ.ב.א. פסיכולוג ראשי "מכון שלם".
לאורך השנים, צברתי ניסיון רב בטיפול בילדים, מהגיל הרך, ובנוער, במסגרות שונות ומרקעים שונים: מחלקה פסיכיאטרית, פנימיית "בית אפל", שפ"ח, ילדי אומנה ("אור שלום"), משפחות שכולות דרך משרד הביטחון ועוד. בשנים האחרונות עוסק גם בטיפול במבוגרים. במילואים משרת מעל עשר שנים כפסיכולוג בחיל האויר.
כיום אני עובד ב"מכון שלם", שם אני עוסק בעיקר בהדרכה פרטנית וקבוצתית בפסיכותרפיה ובתפקידי ניהול. בקליניקה פרטית באשדוד, אני עוסק בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים, הדרכה וייעוץ להורים, והדרכת מטפלים (פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומטפלים באמצעי הבעה ויצירה). מעביר השתלמויות וקבוצות הדרכה בפסיכותרפיה בשפ"ח, ומלמד בתוכנית להכשרת מטפלים בילדים אוטיסטים בגישת "מפנה".
אני רואה את תפקידי כחבר ועד באגודה, הזדמנות לתרום להמשך התפתחות הפסיכותרפיה הפסיכואנליטית בארץ, עם התמקדות בתחום ילדים ובנוער, למפגש בין מטפלים מפרופסיות וגישות שונות וקשר עם אנשי מקצוע מחו"ל. כל זאת באווירה המאפשרת מרחב לחשיבה, להתבוננות ולדיאלוג.
 

גב' עליזה רוזן – בעלת תואר שני בטיפול בתנועה והתמחויות בפסיכותרפיה אישית, זוגית וקבוצתית.
בוגרת התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית, ביה"ח גהה; הנחיית קבוצות, אוניברסיטת תל אביב; המכון הישראלי לטיפול קבוצתי אנליטי; המכון להכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי פסיכואנליטי בישראל.
בשנים האחרונות חברה [לסירוגין] בועד המנהל של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית;
מצטרפת חדשה לוועד האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית.
משלבת גישות פסיכואנליטיות בעבודה הטיפולית מתוך התבוננות באדם כאינדיבידואל הנמצא ביחסי גומלין עם הסביבה והחברה ולחיבור בין גוף ונפש.
בעלת קליניקה פרטית בצפון תל אביב בה אני מיישמת את תפיסותיי הטיפוליות.
מלמדת בתכניות שונות - על ההתפתחות החשיבה האנליטית; החשיבה הקבוצתית; יחסי מטפל-מטופל; מדיטציה, דמיון ותנועה – ככלים להתפתחות ומודעות ועוד.
בעבר עבדתי שנים רבות במסגרות שונות: משרד הבריאות; משרד החינוך; עיריית תל אביב ועוד.
כחברת ועד אנסה לקדם את הידע והניסיון שצברתי בחיבור של היחיד לעצמו, לקבוצה המשפחתית והחברתית יחד עם העמקת הלמידה הפסיכואנליטית.
 

גב' רסנר טלי – עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית בעלת תואר מוסמך ומדריכה
אני עובדת סוציאלית מאז 1980, בעלת תואר מוסמך מאוניברסיטת ת"א, בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית מאונ' בר-אילן, כמו כן למדתי במכון הפסיכואנליטי בירושלים בתוכנית "הידברות" לפסיכותרפיסטים בכירים.אני בוגרת התוכנית לייעוץ ארגוני פסיכואנליטי מערכתי ברוח טביסטוק. בעברי עבדתי בבתי חולים לבריאות הנפש, (באר יעקב, טירת הכרמל) מאז 1990 עבדתי בעמותת" עמך" – המטפלת בניצולי שואה, בני הדור השני והשלישי, כמטפלת אישית וקבוצתית, וכמדריכה פרטנית וקבוצתית, הייתי שותפה ביזום ופיתוח טיפול קבוצתי בניצולים בקהילה וריכזתי את הפעילות הקבוצתית. משנת 1994 עובדת בקליניקה פרטית באבן יהודה מקום מגורי עם מתבגרים מבוגרים וקשישים, אני עוסקת במשך שנים בטיפול קבוצתי במסגרת אגף השיקום של משהב"ט, אגף השיקום של הביטוח הלאומי, ובאופן פרטי. כמו כן אני מדריכה שנים רבות עו"סים ופסיכולוגים קליניים, פרטני וקבוצתי הן במסגרת עמך (בעבר) והן דרך מחלקת השיקום של הביטוח הלאומי המטפלת בנפגעי איבה. אני מדריכה סטודנטים בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה, ועוסקת לאחרונה גם בייעוץ ארגוני פסיכואנליטי הן בליווי מנהלים ובעלי תפקידים בכירים בארגון, וגם בנושאים ממוקדים בארגון. לימדתי והרציתי במסגרות שונות בנושאים הקשורים לטראומה ואובדן (אונ' תל-אביב, אונ' בר-אילן) וכן בנושאים הקשורים בעבודה קבוצתית. ועד האגודה: אני חברה באגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית כמעט מיום הקמתה, מרגישה מחויבת ביותר למסגרת זו, מעוניינת מחד לשמור על האינטימיות המיוחדת של המסגרת, לדאוג לשמר את חבריה הוותיקים לצד החדשים המתקבלים בשמחה, ולדאוג לפתח מרחבי שיח שירתקו את אלה ואלה. מרגישה צורך ורצון לתרום לפיתוח שיח חברתי – אינטלקטואלי- דינאמי בין יהודים וערבים ולהזמין לתוך האגודה פסיכותרפיסטים ערבים שייקחו חלק בשיח הקונפליקטואלי ובכך לחבר יותר בין המציאות בחוץ למציות שביפנים, דהיינו בין החדר הטיפולי ומרחב החיים. מעוניינת מאד לעזור ולשמר את המרחבים הקיימים באגודה (ערבי יום חמישי, קבוצות הדרכה ולימוד, כנס שנתי וכיוצא בזה) בתקווה שלכנסים הבאים נוכל גם ליצור קשר עם עמיתים מקצועיים מהארצות השכנות לנו ולהוביל מהלך עצמאי שגם יתרום לשלום.
בארבע השנים בהן אני חברה בוועד האגודה שימשתי כגזברית האגודה, הייתי שותפה בחשיבה וארגון כנסים וימי עיון מקצועיים ובשנה שעברה שימשתי כיו"ר הכנס השנתי שעסק בקשר בין הגוף והנפש במרחב הטיפולי. נבחרתי לתפקיד מזכירת האגודה.
השנה אני יוזמת יחד עם דר' גלית בן אמיתי מפגש עבודה שמטרתו הראשונית הינה הכרות, בין אנשי מקצוע ערבים לאנשי מקצוע יהודים מתוך כוונה להעמיק ולהדק את הקשר ולפתוח את שורות האגודה גם לאנשי מקצוע מהמגזר הערבי.
אני מעוניינת להמשיך בתפקידי ולהמשיך בעשיה המשותפת לטובת הערכים המקצועיים שבהם אני מאמינה.

 
גב' ישראלה צורף – פסיכולוגית קלינית
אני מטפלת בילדים מתבגרים ומבוגרים. עובדת בקליניקה פרטית בראשון לציון וכן ב"מכון שקד לפסיכולוגיה" ברחובות, שם אני מטפלת בתחומים של אומנה, אימוץ, תהליכי גירושין, חרדה, דכאון, הפרעות קשב וריכוז, פגיעות מיניות, הפרעות אישיות וסכיזופרניה. כמו כן, אני עורכת אבחונים פסיכודיאגנוסטים לילדים ולמבוגרים, גם במסגרת חוות דעת משפטיות והערכות מסוגלות הורית. בעבר עבדתי במחלקת נוער במרכז לבריאות הנפש נס-ציונה, ובמחלקת נשים במרכז לבריאות הנפש באר יעקב. בנוסף, אני בעלת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית ועבדתי בבית חולים לוינשטיין ובמכון רקנאטי לשיקום נפגעי ראש.
הצטרפתי לאגודה על מנת לתרום מעשית ורעיונית לפעילויותיה, ולקחת חלק בעידוד השיח והחשיבה הפסיכואנליטית.

 
גב' ליאן זמיר – פסיכולוגית קלינית
אני מטפלת במבוגרים ובבני נוער בקליניקה בגני תקווה, ולומדת בבית הספר הוויניקוטיאני. עבדתי לאורך הדרך המקצועית באברבנאל, בבאר יעקב (פרקטיקום א'), בשירותי הייעוץ של אוניברסיטת תל אביב (פרקטיקום ב') ובבריאות הנפש פתח תקווה (התמחות), שם התחברתי במיוחד לאמונה ביכולת של נפגעי נפש להשתקם נפשית וחברתית, על פי רצונם ויכולתם, תודות להתחברות הצוות הטיפולי לכוחות שלהם ולא רק לחלקים החולים. לאחרונה עבדתי שנתיים באיכילוב במערך האונקולוגי (באשפוז יום ובמרפאות חוץ), עם חולים, עם בני משפחותיהם ומעט עם הצוות. מפגש עם חולים רבים לנוכח פני המוות המתקרב שלהם השאיר עליי את רישומו העז במישור המקצועי והאישי, בעיקר בניסיון לחוש ולהבין כיצד עומדת (או קורסת) הנפש האנושית הפרטיקולארית מול אימי הקיום והחידלון. בנוסף ולהבדיל, עבדתי עם ילדים בהתמחות הקלינית בבריאות הנפש פתח תקווה וכמה שנים בשפ"ח בני ברק ובשפ"ח שוהם, שם ערכתי הרבה מאד אבחונים וגם התערבויות מערכתיות בגנים ובבתי ספר, עם הצוות החינוכי וההורים, מפרדס כ"ץ, מפנימייה, מהמגזר החרדי ומאוכלוסייה מבוססת כלכלית.    
בתפישת עולמי אני מאמינה שהמטופל הפרטיקולרי קודם לכול תיאוריה. עם זאת, אני מחוברת מאוד לחשיבה הפסיכואנליטית. החשיבה וההוויה שלי מושפעות מאד מוויניקוט, מלקאן, מקליין, מפרויד ומאחרים. אני מחפשת מאד להכיר תפישות שונות, מנוגדות ולא קונוונציונליות, לפתוח את המחשבה רחוק ככול שניתן מהזרם המרכזי, ולערב בשיח כמה שיותר מגזרים חברתיים. אולי זה תודות לכך שאת צעדיי הראשונים כפסיכולוגית עשיתי לפני כעשרים שנה במחלקת שלווה באברבנאל בניהולו של דר' מאיר ברגר, שהתמזל מזלי לפגוש בה חשיבה ועשייה שהיו עבורי פורצות דרך.
כיום מעניין אותי מאד להבין את החוויה של הצעירים מאד במקצוע שלנו, אלה הרעננים והבלתי מקובעים, שרק בתחילת הדרך המקצועית שלהם ומהווים את דור העתיד. לא פחות מכך הייתי רוצה להכיר את החוויה של המבוגרים מאד במקצוע (שמכירים לעומק את ההיסטוריה של המקצוע בארץ ובכלל, ושמחזיקים לכן בזווית ראייה מאוד ייחודית). מעסיקות אותי השאלות: כיצד ניתן להנגיש טיפול נפשי לאנשים מעוטי יכולת כלכלית, וכיצד ניתן להגביר את הערבות ההדדית בין אנשי הטיפול הנפשי. להבנתי, בעשורים האחרונים הצטמצמה מאד הסולידריות בחברה הישראלית, ובאופן כמעט בלתי נמנע הדבר מקרין גם על ההתנהלות שלנו, אנשי הטיפול הנפשי. אני מקווה שנוכל בעתיד ליצור שינוי בעניין זה.
 
 
מנהלת המשרד:
גב' נירית סוקרי
בעלת תואר ראשון בכלכלה עם התמחות בחשבונאות.
בעלת נסיון של כ-15 שנה כמבקרת במשרדי רואי-חשבון.
משמשת מזה כ-3 שנים כגזברית מטעם ועד ההורים של בי"ס בהרצליה.
 
 
 
 
04/06/17 הרצאה חמישי - 29.6.2017 - "אמת וחובה"- על השימוש ואי השימוש בפרשנות בטיפול במשחק עם ילדים - אגודה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית
פרטים נוספים >>
16/09/16 תוכנית ערבי חמישי 2016-2017 : "דיאלוג בין גישות פסיכואנליטיות בנות זמננו " סדרת המפגשים צמחה מתוך רצון לדיאלוג בין גישות טיפול פסיכואנליטיות שונות סביב נושאי ליבה משותפים. בחרנו להפגיש אנשי טיפול מהזרם האנליטי (יונגיאני) העכשווי, הפחות מוכר, עם אנשי טיפול מהזרמים המוכרים האחרים.
פרטים נוספים >>
06/10/16 החטיבה לטיפול זוגי בגישה פסיכואנליטית : תכנית שנתית 2016-2017 החטיבה הזוגית ממשיכה את פעילותה במסגרת האגודה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית.
פרטים נוספים >>
14/06/14 קבוצות קריאה למטפלים בנושא "תורת החלומות" קבוצות קריאה בנושא תורת החלומות. הקבוצות הן של עמיתים ללא תשלום.
פרטים נוספים >>
09/10/13 הרשמה למכתבי התפוצה של האגודה
פרטים נוספים >>
06/03/16 פסיכואנליזה ואתולוגיה קבוצת הקריאה החדשה שמתארגנת - תדון בקשרים בין מחקר התנהגות של בעלי חיים לבין הבנת יסודות הפסיכואנליזה.
פרטים נוספים >>
09/10/13 חוברת ימי עיון והרצאות מטעם האגודה
פרטים נוספים >>